Чи є платником плати за землю ФОП, яка має кіоск?

Плата за землю — це обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.

Відповідно до ст. 269, 270 ПКУ платниками земельного податку є, зокрема, власники земельних ділянок та землекористувачі, а об’єктамиоподаткування — земельні ділянки, які перебувають у власності абокористуванні.

Підставою для нарахування земельного податку є данідержавного земельного кадастру, а підставою для розміщення тимчасовоїспоруди є Паспорт прив’язки тимчасової споруди. Документи, що подаютьсядля отримання паспорта прив’язки, мають містити дані щодо розміруземельних ділянок, які вносяться на підставі отриманих суб’єктомгосподарювання документів на право користування земельною ділянкою.

Враховуючи вищезазначене якщо фізична особа — підприємець має паспорт прив’язкитимчасової споруди, то він повинен мати і правовстановлюючі документи на земельну ділянку (свідоцтво про право власності або користування чидоговір оренди земельної ділянки) по яких розраховується плата за землю.

0
15:50
436

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!