ДРСУ прокоментувала прийняття переліку складних побутових товарів, для яких потрібен РРО

Нагадаємо, що Постановою КМУ від 16.03.2017 р. №231 Уряд визначив Перелік груп технічно складних побутових товарів, продаж яких здійснюватиметься із застосуванням РРО. Застосовувати РРО підприємці, які користуються спрощеною системою оподаткування, зобов’язані з 7 травня 2017 року.

Як зауважують у ДРСУ, прийнята на засіданні КМУ редакція постанови була доопрацьована ДРС в частині скорочення змістового наповнення пропонованого нею Переліку шляхом виключення з нього 77 товарів по відповідних групах.

Проте за попереднім розглядом оприлюдненої 07.04.2017 р. редакції постанови, було встановлено, що всупереч позиції ДРС, а також погодженої нею редакції проекту зазначеної постанови, раніше вилучені товарні позиції 9101-9107 «Годинники всіх видів та їх частини» було повернуто до Переліку.

Поряд з цим, оскільки оприлюднена редакція Переліку зазнала стилістичних та структурних змін, за позицією ДРС, задля однозначного трактування встановлених даною постановою вимог, особами, які повинні їх впроваджувати або виконувати, товарні позиції, які мають 4-значний код, застосовуються лише в тому випадку, якщо вони не мають деталізації на рівні кодів підсубпозицій, тобто, 10-ти значних кодів згідно УКТ ЗЕД.

В інших випадках, застосовуються лише коди товарних підсубпозиції Переліку визначені на рівні 10-х знаків.

Автор:«Дебет-Кредит»
0
17:05
534

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!