Народженя мережі магазинів електронних послуг «Твій час»

Народженя мережі магазинів електронних послуг «Твій час»

У липні 2016 року Група компаній «Інтелект-Сервіс» представляє мережу магазинів електронних послуг «Твій час». Це нове народження партнерської мережі «Інтелект-Сервіс», дистриб'юторів і дилерів програмних продуктів Групи компаній. А ще це новий ковток повітря для тих, хто цінує свій час, хто в процесі роботи за краще насолоджуватися комфортом, високою якістю обслуговування, підвищеним рівнем сервісу і затишною атмосферою.

Цього року відкриття магазинів «Твій час» буде проходити в кілька етапів. Перший магазин мережі відкрився 22 січня в Києві. Тепер цей проект втілять в життя дистриб'ютори і дилери «Інтелект-Сервіс» у великих і маленьких містах по всій території України.

Наша компанія є партнером мережі "Інтелект-Сервіс" з самого початку нашого заснування.

Запрошуємо на відкриття магазину електронних послуг «Твій час» 02.11.2016 р. за адресою: м. Дрогобич, м-н Шевченка, 1 оф. 14А

«Твій час» дійсно унікальний проект, який випереджає свій час. Назва сервісу говорить сама за себе, адже запропоновані Розробником рішення покликані зберегти найдорожче — дорогоцінний час наших клієнтів.

0
09:00
706

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!