Реєстрація ТТН
Звертаємо Вашу увагу на те, що з 04.11.2016 року вступає в дію постанова №864. Постанова регламентує необхідність реєструвати товарно-транспортні накладні в Реєстрі ТТН ДФСУ підприємствам, які:
- Мають ліцензії на виробництво спирту етилового;
- Мають ліцензії на торгівлю спиртом етиловим і мають акцизні склади;
- мають ліцензії на виробництво та / або торгівлю алкогольними напоями і мають акцизні склади.
У механізмі реєстрації ТТН буде задіяний представник ДФСУ, який знаходиться на акцизному складі підприємства, так званий Постовий. Функція Постового полягає в контролі відвантаження продукції зі складу та реєстрації ТТН в Єдиному реєстрі.
Відзначимо, що в Порядку № 806, який регламентує ведення Єдиного реєстру ТТН, не передбачено жодних штрафних санкцій в разі не реєстрації підприємством ТТН в реєстрі, але без електронної реєстрації Постивий не випустить товар зі складу.
Реєстрація ТТН в Єдиному реєстрі.У комп'ютерній програмі «MEDoc», для повноцінної роботи суб'єктів господарювання, пов'язаних підакцизними товарами (спирт і алкогольні напої), будуть реалізовані функції зі створення, копіювання та експорту форм 1-ТН / спирт / та 1-ТН / алкогольні напої /, накладенню ЕЦП і реєстрації ТТН в ЄР ТТН. Основним середовищем по роботі з ТТН буде Реєстр ТТН ДФСУ.
Користувачеві нададуть можливість відфільтрувати документи по періоду, типу, статусу, перевізнику, замовнику. Також будуть реалізовані бланки супровідних документів (наприклад: форма П-24, та ін.). Всі ці функції реалізовані в модулі «ЕДО Розширений».
Коментарі