Фіскальний реєстратор Datecs FP-320 з КЛЕФ

Datecs FP — 320 — реєстратор розрахункових операцій з широкою сферою застосування. Він підійде для автоматизації робочого місця касира в супермаркеті, магазині ( в т.ч. інтернет — магазині), сфері послуг, аптеці, ломбарді, кафе та інших закладах торгівлі та HORECA. Відмінний набір функцій, висока якість друку, надійність і розширені можливості — цей фіскальний реєстратор порадує Вас своїми можливостями і ціною.

Фіскальний реєстратор Datecs FP-320 з КЛЕФ
Сфера використання:

Супермаркети, мінімаркети, магазини (в т.ч. точки видачі інтернет-магазинів), кіоски, аптеки, ломбарди, кава, ресторани, підприємства сфери обслуговування та ін. Підприємства з необхідністю використовувати подвійне оподаткування (продаж ювелірних виробів, продаж мобільних поповнень, продаж комісійних товарів, накладення акцизного збору та ін.)

Технічні характеристики:

Фіскальний реєстратор з контрольною стрічкою в електронній формі (одна станція друку) • 20 тисяч товарів для програмування • Друк: Швидкість 200 мм / секунду, термопринтер SEWOO (Корея) • до 75 символів в найменуванні товару • Чекова стрічка: 57,5 або 80 мм • Конфігурація чеків, звітів, купонів • Друк штрих-кодів, логотипів, зображень в чеку • Можливість використання вкладеного і накладеного податків одночасно • Можливість віддаленого програмування і адміністрування • Гарантія: 18 місяців • Сертифікований безкоштовний OPOS драйвер.

5 переваг Datecs FP-320

1. Більше, ніж просто фіскальний реєстратор

Законодавчі зміни по РРО 2015-2016 рр. зобов'язали використовувати РРО практично всіх підприємців, які беруть оплати готівкою (крім торгівлі на ринках і дрібнороздрібної пересувної торгівлі). Для багатьох підприємців покупка РРО — це вимушений захід. Але чому не витягти з неї додаткову користь? Одна з переваг фіскальних реєстраторів Datecs — наявність, крім фіскальних функцій, додаткових можливостей.

Конфігуратор чеків, звітів та купонів дозволяє реалізувати програми лояльності прямо на робочому місці касира: створювати купони на знижку в залежності від складу покупки клієнта; друкувати на чеках і купонах зображення і штрих-коди; виводити в Z-звіти необхідну бухгалтерії інформацію — словом, робити життя ваших співробітників простіше і зручніше, а ваш бізнес — успішнішим.

Віддалене адміністрування. Скільки часу і грошей ви будете витрачати на виїзди технічних фахівців? З Datecs FP-320 більшість операцій можна здійснити віддалено, що скоротить простої і витрати. Програмування товарів, настройка і адміністрування — все це ваш ЦСО зможе робити віддалено.

2. Відповідність всім вимогам законодавства 2016 р

Останні роки сфера регулювання РРО динамічно змінювалася, з'являлися все нові і нові вимоги. Datecs FP-320 відповідає всім законодавчим вимогам: контрольну стрічку в електронній формі, передача даних в органи фіскальної служби та ін. Встановивши такий фіскальний реєстратор, Ви можете бути впевнені в тому, що претензій з боку контролюючих органів у вас не буде.

3. Висока якість і надійність

Фіскальний апарат Datecs FP-320 розроблений на основі термопринтера SEWOO виробництва Корея. Це надійний принтер, з великим запасом ресурсу, стабільною роботою, високою якістю друку. Вирішивши купити такий принтер, ви робите відмінну інвестицію в свою інфраструктуру і захищаєте себе від проблем з поломками, збоями та іншими неприємностями.

4. Універсальність

Функціональність цього фіскального принтера дозволяє застосовувати його в будь-якій установі торгівлі, сфери послуг або громадського харчування. Чим би ви не торгували, які б послуги ні надавали — ви можете, не замислюючись, встановлювати Datecs FP-320 і бути впевненим, що він задовольнить потреби Вашого бізнесу.

5. Зручність і вигоди експлуатації

Касові робочі місця будуть організовані грамотно: апарат можна розмістити на горизонтальній або вертикальній поверхні; він має низький рівень шуму, знижене енергоспоживання і безліч інтерфейсів підключення: RS-232, USB, Ethernet, які дозволяють підключитися до будь-якого ПК або POS-терміналу.

Принтер може бути розміщений на вертикальній або горизонтальній поверхні, закріплений на стіні. Мінімальний рівень шуму робить свій внесок у поліпшення умов праці касирів.

Економічна обгрунтованість

  • Зниження експлуатаційних витрат відбувається, зокрема, за рахунок надійності і ресурсності апарату.
  • Скорочення витрат на розвиток. За рахунок інноваційності вироби і високих функціональних характеристик вам нескоро знадобиться оновлювати парк фіскальних реєстраторів.
  • Скорочення витрат на касову стрічку (контрольна стрічка формується в електронному вигляді, паперова версія не потрібна).
  • Знижений електроспоживання в порівнянні з 2-станційними реєстраторами.
  • Скорочення витрат на адміністрування та управління.
  • Зниження витрат на організацію систем лояльності та бонусні операції на касовому місці.
  • Можливість нарощування функціональності. Перелік утиліт і функціональних модулів, доступних на сайті виробника, буде постійно поповнюватися, і ви зможете розширювати можливості реєстратора без додаткових витрат на обладнання.
  • Низькі витрати на інтеграцію за рахунок успадкованого протоколів.
0
1275

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!