Критерії оцінки ступеня ризиків для блокування податкових накладних будуть доопрацьовувати

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook Ольга Германова.

Прокоментувала це рішення і Глава податкового комітету ВРУ Ніна Южаніна. "Із розгляду на робочій групі ознак, за якими перевіряються податкові накладні, що подаються на реєстрацію (щоб не потрапити в моніторинг як ризикові), і критеріїв моніторингу податкових накладних (вже як потенційно ризикових) стало очевидно, що вони важко сприймаються, але Міністерство фінансів і ДФС доклали максимум зусиль, щоб зменшити кількість податкових накладних, реєстрація яких зупинятиметься. Під час дискусії на робочій групі було досягнуто розуміння того, що деякі з критеріїв треба виправити або ж уточнити. Адже потрібно як не спричинити появу зайвих проблем у бізнесу, так і забезпечити посильне навантаження на комісію по розблокуванню податкових накладних".

Ніна Южаніна погодилась, що запровадження СЕА ПДВ не дало змогу подолати всі шахрайства з ПДВ, як декларувалося. І, на її думку, проблема тут полягає не стільки у фінансовій площині, скільки в тому, що за 25 років держава і бізнес так і не навчилися довіряти одне одному.

«Тому блокування податкових накладних — це і складний, і водночас необхідний шлях, пройшовши яким, платники мають забути про перевірки правильності формування ними податкового кредиту. Так, держава не створює робочі місця в економіці, але вона повинна забезпечити нормальні умови ведення бізнесу. Сподіваюся, невдовзі ми все ж таки цього досягнемо», — зазначила вона.

Автор:«Дебет-Кредит»
0
13:05
854

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!