Порушення в нарахуванні зарплати є у майже 70% платників податків - ДФС

Державна Фіскальна служба в січні-березні виявила порушення податкового законодавства в частині виплати працівникам заробітної плати у 69% перевірених платників податків, — повідомляє УНІАН.

Згідно з повідомленням, за результатами перевірок до бюджету донараховано понад 92 мільйонів гривень ПДФО, 21 мільйона гривень ЄСВ і близько 8 мільйонів гривень військового збору.

Фіскальна служба також виявила 130 найманих осіб, праця яких використовувалась роботодавцями без оформлення трудових відносин.

Згідно з повідомленням, для виявлення недобросовісних роботодавців працівники фіскальної служби задіянні у робочих групах з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, створених за ініціативою місцевих органів виконавчої влади. Представники робочих груп оглядають виробничі, торговельні приміщення, юридичних і фізичних осіб, комерційні підприємства і в разі виявлення порушень проводять роз'яснювальну роботу з суб'єктами господарювання. За результатами цих заходів роботодавцями додатково укладено понад 10 тисяч трудових договорів з найманими працівниками.

Нагадаємо, з 1 січня набув чинності закон про внесення змін у деякі законодавчі акти України, яким серед іншого передбачається введення штрафу за виплату зарплат «у конверті» у розмірі 100 мінімальних заробітних плат. Згідно із законом, підприємці мають сплатити штраф у розмірі до трьох мінімальних зарплат у всіх випадках недопущення інспекторів до перевірки, крім випадку, коли темою перевірки є неоформлення трудових договорів з працівниками та виплата зарплат «у конверті».

Підприємці будуть оштрафовані в розмірі 100 мінімальних зарплат (з 1 січня 2017 року це 320 тисяч гривень) у разі недопущення державного інспектора праці до перевірки, якщо вона здійснюється з метою виявлення працівників з неоформленими трудовими договорами, виплати заробітної плати без нарахування і сплати єдиного внеску (виплата зарплати «в конверті»).

Джерело:УНІАН Рубрика:Право і відповідальність / Контролюючі органи і перевірки Теги:Перевірки, ДФСУ
0
09:50
731

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!