Тема: «Актуальні питання оподаткування та бухгалтерського обліку - 2019»

Мова вебінару:
Українська

1. Податок на прибуток
- поворотна фінансова допомога - чи потрібно дисконтувати, що необхідно передбачити в договорах, які помилки найчастіше виявляються при аудиторських перевірках.

- позики від нерезидентів, кредиторська заборгованість перед нерезидентами - проблемні питання - помилки, які допускаються в деклараціях. Чи потрібно виправляти і як - додатковий внесок без збільшення статутного капіталу - оподаткування.

2. Податок на додану вартість - чи може номенклатура в податкових накладних на придбання і на продаж відрізнятися. Що робити в таких випадках.

- коли в податковій накладній можна вказувати одиницю вимірювання грн ..

- критерії ризиковості для блокування податкових накладних - що нового - Кабмін оновив критерії блокування податкових накладних (з 11.05.2019). Що змінилося - списання безнадійної заборгованості - ПДВ-наслідки

3. Спрощена система оподаткування - чи є доходом єдинника сума утриманого банком комісійної винагороди - помилки, які допускають єдинники (і не підозрюють про цьому)

4. Інші питання - зняття готівки в касі банку - з 03.06.2019 банк може зажадати документи, що підтверджують використання готівки. Кого торкнеться, які документи подавати.

- ДФС роз'яснила, куди платити податки з працівників, працюючих за місцем проживання

- Ліцензія на право виробництва, зберігання, реалізації пального з 01.07.2019. Необхідність реєстрації акцизних складів - навіть якщо немає складів для зберігання пального, але є придбання ПММ, що потрібно враховувати

- Подача 20-ОПП. Аналіз деяких операцій

- Перевірки Держпраці - що нового

- Кредитовий підзвіт - нарешті ОНК. Що робити, щоб не допустити донарахування ПДФО і ВС.

Інші питання, які будуть актуальні на дату вебінару.

Дата проведення:
09:00
Ціна:
609 грн.
0

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!